W świecie pełnym zagrożeń, w którym o życiu naszym i innych często decydują sekundy nie ma miejsca na kompromisy. Musimy być przygotowani na niesienie pomocy. Wiedza idąca w parze z doświadczeniem są niezbędne, gdy w grę wchodzi ludzkie życie. EAGLE-MED SYSTEM to uznana w Polsce i na świecie firma specjalizująca się w prowadzeniu szkoleń i doradztwie z zakresu ratownictwa.

Pole bitwy, centrum miasta, czy zakład pracy – niezależnie od miejsca i czasu wiedza z zakresu ratownictwa medycznego codziennie pozwala ratować setki istnień. Zdajemy sobie sprawę z istoty naszej pracy i zaufania, jakim darzą nas Klienci, dlatego wyróżnia nas pełne zaangażowanie w przekazywanie wiedzy podczas szkoleń. Wierzymy, że dzięki naszym intensywnym kursom, uczestnicy będą mogli skutecznie nieść pomoc.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć system szkoleń dopasowany do współczesnych potrzeb Klientów. Na szeroką skalę prowadzimy kursy dla Klientów indywidualnych, firm oraz służb mundurowych. Przed każdym szkoleniem przeprowadzamy dokładną analizę zagrożeń, na jakie narażeni są uczestnicy – dzięki temu możemy podczas kursu przygotować ich do realnych zdarzeń, które mogą mieć miejsce w ich pracy.

EAGLE-MED SYSTEM specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych szkoleń i pokazów ratownictwa oraz pierwszej pomocy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, ponieważ to od Klienta i jego potrzeb zależy, jakie elementy będą dla niego kluczowe. Nasza firma zajmuje się również zabezpieczaniem imprez masowych – zapewniamy ochronę podczas zawodów sportowych, koncertów i innych dużych imprez.

Gwarancją naszych umiejętności i wiedzy jest certyfikat instruktorski Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej, które sprawuje nadzór merytoryczny nad naszymi kursami. EAGLE-MED SYSTEM to grupa pasjonatów i profesjonalistów, których wiedza i umiejętności poparte są wieloletnim doświadczeniem. Na szkoleniach zapewniamy dostęp do interaktywnych wykładów oraz praktycznych pokazów najnowocześniejszym sprzętem dydaktycznym.

Najlepszym certyfikatem dla EAGLE-MED SYSTEM jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci na przestrzeni lat.

EAGLE-MED w MEDIACH

ARTYKUŁY O NAS