Pierwsza Pomoc

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy to nie tylko obowiązek moralny, ale także prawny. Brak udzielenia niezbędnej pomocy poszkodowanym grozi karą pozbawienia wolności, a nie przeszkolenie personelu może oznaczać poważne problemy dla pracodawcy – grzywna może sięgać nawet 30 000 zł!

Od naszych umiejętności zależy życie innych osób – to oczywistość, o której wielu zapomniało. Jaki procent uczestników kursów zapamięta kluczowe informacje i będzie umiało je wykorzystać w sytuacji realnego zagrożenia? Organizowanie szkoleń pierwszej pomocy w w hermetycznych salach, z dużą ilością teorii i minimalnym wsadem praktycznym to jedna z najmniej skutecznych metod nauki.

EAGLE-MED SYSTEM oferuje nową jakość szkoleń pierwszej pomocy dla Twojego personelu. Wiemy, w jaki sposób działa ludzki umysł podczas zagrożenia – znamy metody skutecznej dydaktyki, które pozwolą użyć nabytych umiejętności wtedy, gdy będzie to najbardziej potrzebne.

Na podstawie karty ryzyka BHP stworzymy indywidulany kurs dla Twoich pracowników. Użyjemy najnowocześniejszych metod pozoracji medycznej, stworzymy warunki stresogenne, które znacząco wpływają na pamięć i koncentrację uczestników. Przekażemy kluczowe informacje w taki sposób, aby uczestnicy w przyszłości mogli je z łatwością odtworzyć.

W sytuacji zagrożenia życia nie ma czasu na zastanowienie – przecięta tętnica prowadzi do wykrwawienia w 3 minuty, zatrzymanie akcji serca powoduje nieodwracalne uszkodzenia już po 5 minutach. Skuteczna i realna pomoc oparta jest na odruchach, które pozwolą zaoszczędzić tak cenne sekundy podczas akcji ratowniczej.

Wybierz EAGLE-MED SYSTEM i przygotuj swój personel do niesienia pomocy innym!